חווית קיץ במוזיאון ידידי ישראל

מוזיאון ידידי ישראל בירושלים מזמין אתכם לבילוי אינטראקטיבי, מהנה וחינוכי במיוחד לימות הקיץ


ימי החופש הגדול הם ימים של הנאה גדולה, ים, בריכה והרבה זמן פנוי. הקיץ הזה מוזיאון ידידי ישראל בירושלים מציע לילדים לשלב הנאה עם ערכים של ציונות ואהבת הארץ ולהגיע ליום שכולו לימוד חוויתי שיחדש גם לגדולים שבחבורה.

מוזיאון ידידי ישראל הינו המוזיאון האינטראקטיבי היחיד בישראל, הממוקם בסמוך לרחוב הילל השוקק, ממש בשכונת נחלת שבע ההיסטורית. התערוכה במוזיאון היא חוויה לכל המשפחה המזמינה את המבקרים לקחת חלק בעלילה המתפתחת לנגד  עיניהם.

המוזיאון מתאים במיוחד לילדים ולצעירים הודות לשילוב האדיר של חידושים טכנולוגיים אשר הופכים את התצוגה במוזיאון לחוויה המשלבת אנימציה, קול, צילומי ומוזיקה. התערוכה כוללת אנימציה מרתקת וצילומי אוויר צבעוניים על מסכי ענק, הקרנות יוצאות דופן של סיפורים, מוזיקה מקורית באיכות מדהימה, מסכי מגע עצומיםואינטראקטיביים , דמויות המדברות "באופן אישי" אל המבקרים כאשר עומדים מולן, ואפילו אפקטים מיוחדים בתלת ממד.

 

המוזיאון מתאים במיוחד לילדים ולצעירים הודות לשילוב האדיר של חידושים טכנולוגיים אשר הופכים את התצוגה במוזיאון לחוויה המשלבת אנימציה, קול, צילומי ומוזיקה. התערוכה כוללת אנימציה מרתקת וצילומי אוויר צבעוניים על מסכי ענק, הקרנות יוצאות דופן של סיפורים, מוזיקה מקורית באיכות מדהימה, מסכי מגע עצומים ואינטראקטיביים , דמויות המדברות "באופן אישי" אל המבקרים כאשר עומדים מולן, ואפילו אפקטים מיוחדים בתלת ממד. 

                                           חווית קיץ לכל המשפחה  


למידע נוסף ולהזמנת סיור משלכם במוזיאון לחצו כאן 

מעבר לחוויה של כיף וגילויים עבור הילדים, הביקור במוזיאון מעביר מסרים חינוכיים חשובים הקשורים לציונות, אהבת הארץ והיסטוריה של העם היהודי. ילדים אך גם מבוגרים מגלים סיפורים ועובדות מרתקות על ידידי העם היהודי לאורך ההיסטוריה ולתרומה שנעשתה על ידי אישים לא-יהודיים שהיו מסורים למטרת היישוב מחדש של ארץ ישראל במהלך 200 השנים האחרונות.

התכנים במוזיאון מזכירים למבקרים שהעם היהודי לא עמד לבדו במרוצת השנים, והוא נותן את הכבוד הראוי לגיבורים שדיברו בשבח הציונות, פעלו ללא לאות ובחלק מהמקרים אף הקריבו את חייהם למען ביסוסה מחדש של אחדות העם היהודי. בין האישים אותם תוכלו למצוא בתצוגות של המוזיאון: ראש ממשלת בריטניה בעבר ווינסטון צ'רצ'יל, ראול וולנברג והגנרל הבריטי אורד ווינגייט. המוזיאון משמש פלטפורמה ללוחמה באנטישמיות תוך הפצת מסר של תמיכה וחברות בין בני האדם מכל האומות והדתות.

מבצע קיץ 50% הנחה לילדים

במהלך חופשת הקיץ תינתן 50% הנחה לילדים בחופשת הקיץ כדי שתוכלו להגיע עם כל המשפחה וליהנות מהתכנים המגוונים ומרתקים שמציע המוזיאון. במוזיאון ביקרו כבר מעל 50,000 מבקרים מכל קצוות העולם במוזיאון והגיבו בהתלהבות רבה מהתצוגות והמסר.
 

לסיור מרהיב בתלת מימד: http://www.fozhc.net
למידע נוסף ולהזמנת סיור משלכם במוזיאון לחצו כאן